Podłe Zgłoski

12/04/2013

Czekasz na rejestrację? Spokojnie, twój wniosek zostanie rozpatrzony

Filed under: KurzNews, Scholandia — Mat Max von Salvepol vel Matt Zdolny @ 12:17

Jak wynika z informacji redakcji “Podłych Zgłosek”, której reporter koczuje pod Kancelarią Koronną, tymczasowo wnioski o zamieszkanie w Królestwie Scholandii nie mogą zostać rozpatrzone. Budynek Kancelarii Koronnej jest tymczasowo zamknięty w związku z problemami z serwerem.

Jak wynika z uzyskanych informacji, wszystkie wnioski wpływają, jedynie w obecnej chwili nie mogą jeszcze zostać rozpatrzone. Trwają prace nad zmianą sytuacji. Chętnych do zamieszkania w Królestwie, którzy obecnie czekają na rozpatrzenie wniosku, zaprasza się już na forum państwa.

09/04/2013

Powróciła strona Scholandii

Filed under: KurzNews, Scholandia — Mat Max von Salvepol vel Matt Zdolny @ 15:13

Po 10 dniach nieobecności w Internecie, strona Królestwa Scholandii jest znowu dostępna. Jak poinformował wczoraj Król Scholandii, Filip Radgar Scholandzki,

(…) Sytuacja zostala naprawiona – dokonano zmiany fizycznego serwera i serwera DNS. Zmiany te spowodowaly koniecznosc modyfikacji systemu.

Oznacza to, że ponownie otwarto urzędy i banki. Otwarte zostało też Biuro Imigracyjne, przed którym utworzyła się jednoosobowa kolejka chętnych do zamieszkania w Królestwie. Nie mamy informacji, ile osób zrezygnowało z zamieszkania w ciągu ostatnich 10 dni.

07/04/2013

Turniej warcabowy z okazji Dnia Nowego Czasu – runda 1

Filed under: Dreamland, KurzNews, Scholandia, Sport — Mat Max von Salvepol vel Matt Zdolny @ 15:10

Przedstawiciel Scholandii na turnieju warcabowym z okazji Dnia Nowego Czasu, Mat Max von Salvepol znajduje się już w Orlovej w księstwie Surmali (Dreamland), gdzie odbędzie się dzisiaj mecz pierwszej rundy w warcaby khamockie. Mecz odbędzie się około godziny 20:30-21.

Przeciwnikiem reprezentanta Scholandii będzie Juan Pablo Morales z Republiki Palmowej. El Presidente Republiki Palmowej odwiedził wczoraj Królestwo Scholandii. Jednym z celów odwiedzin jest bliższe poznanie kraju. Na forum przywitał go Książę Scholii i Premier KRS, Jerzy Scholandzki.

Powered by WordPress