Podłe Zgłoski

29/03/2013

Czy Sarmacja zerwie stosunki dyplomatyczne ze Scholandią?

Filed under: Sarmacja, Scholandia — Mat Max von Salvepol vel Matt Zdolny @ 21:46

korespondencja z Wielkich Oczu, Sarmacja

Jednym z aktualnych tematów dyskusji w Księstwie Sarmacji jest zerwanie stosunków dyplomatycznych z Królestwem Scholandii. Propozycja została umieszczona na Forum Centralnym przez Gauleitera Kakulskiego von Salvepol, dawniej scholandzkiego posła i wicepremiera KRS.

W ramach tematu istnieje również ankieta, której rezultat (29 marca o 20:38) wskazuje, że większość głosujących opowiada się za zerwaniem traktatu o stosunkach dyplomatycznych.

Wyniki ankiety

Najprawdopodobniej jednym z czynników, które spowodowały wznowienie dyskusji na temat działań dyplomatycznych w kierunku Scholandii, był najnowszy numer Mordecki Journal, w dużej mierze krytykujący niektórych obywateli Księstwa Sarmacji. Głównym argumentem jest jednak decyzja o niepodpisaniu traktatu o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych z Królestwem Hasselandu, które obecnie posiada podobną liczbę aktywnych obywateli, jak Scholandia.

Według niektórych informacji, w Sarmacji obecnie przebywa więcej aktywnych Scholandczyków niż w samej Scholandii. W ramach Sclavinii istnieje także miejscowość o nazwie Republika Scholandzka. Do grudnia 2012 r. istniała także miejscowość Szkolopolis Sztadt.

Powered by WordPress